IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Vedoucí tester, C#, bez AJ (50-90.000 Kč)

V teamu přibyla z brusu nová židle se štítkem „Vedoucí tester“ a zatím zeje prázdnotou. Člověk na této židli má unikátní poslání – zastřešuje testery napříč všemi teamy. Pro tuto roli hledáme vývojáře automatických testů s ambicí se v kariéře posunout o post výš, a kromě samotného testování získat ještě další pravomoci, zodpovědnosti a zajímavější finanční ohodnocení.

Náplň práce:

  • vedení teamu o velikosti kolem 5 lidí
  • určování testovací strategie
  • testování webových aplikací nebo backendových částí systému
  • vývoj automatických testů v C#, Selenium
  • účast na významných zakázkách
  • technologie: C#, .NET, SQL, VB, Selenium, Jira, Mantis

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe na pozici vývojář automatických testů
  • znalost C#, popřípadě jiného programovacího/skriptovacího jazyka
  • znalost databází a nástrojů pro testování
  • angličtina: stačí pasivní, pouze pro porozumění textu
  • výhodou: znalost architektury SW/HW, procesy vývoje SW, síťové protokoly

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • prémie za hotové projekty
  • možnost homeoffice
  • firemní akce, časté teambuildingy
  • školení
  • telefon, sim karta
  • stravenky, občerstvení
  • neformální moderní prostředí
  • pohodový kolektiv

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu m.rysava@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.