IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Stavební mistr/stavbyvedoucí s NJ (až 45.000Kč)

Máte praxi ve stavebnictví jako mistr či stavbyvedoucí?
Mezinárodní společnost Borga s.r.o., která představuje mezinárodní skupinu samostatných společností zabývající se výrobou, výstavbou a je jedním z předních evropských dodavatelů montovaných ocelových hal hledá nového kolegu na pozici: Stavební mistr/stavbyvedoucí

Náplň práce:

  • plánování, řízení a koordinace výstavby prostřednictvím samostatných Borga montážních part či jiných subdodavatelů
  • spolupráce na zajištění dodávek materiálů potřebných pro výstavbu haly z výroby Borga nebo od externích subdodavatelů
  • zajištění odpovídajících podmínek a vybavení potřebného pro samotnou realizaci na místě stavby
  • komunikaci s investorem a jím pověřených osob
  • poskytování kompletního technického poradenství

Požadujeme:

  • hledáme SŠ / VŠ s praxí s technickým vzděláním
  • středně pokročilá znalost NJ - podmínkou
  • ŘP sk. B
  • všeobecný přehled v oboru stavebnictví
  • zkušenosti z vlastních realizací (může být i v rámci praxe při studiu)
  • komunikační a organizační dovednosti
  • odolnost vůči stresu, samostatnost a aktivní přístup

Nabízíme:

  • pozici s kanceláří na sídle firmy v Popůvkách u Brna
  • odpovídající pracovní prostředí - notebook, mobil a automobil i k soukromým účelům
  • výjezdy na stavby 2 až 4 x během týdne s téměř každodenním návratem do Brna
  • práci ve stabilním mladém týmu
  • zaškolení a trénink ve firmě se zavedeným systémem řízení a funkčními procesy
  • příjemné pracovní prostředí a vybavení s odpovídajícím platovým ohodnocením včetně bonusů, 5 týdnů dovolené
  • lokalita: Popůvky u Brna

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu h.novotna@jobscontact.cz.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.