IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Administrativní pracovnice-i absolvent (22.000-25.000Kč)

Jste spolehliví, pracovití, umíte to s počítačem a nedělá vám problém být praktickou podporou pro své kolegy?
Mezinárodní společnost Borga s.r.o., která představuje mezinárodní skupinu samostatných společností zabývající se výrobou, výstavbou a je jedním z předních evropských dodavatelů montovaných ocelových hal hledá nového kolegu na pozici: Administrativní pracovnice.

Náplň práce:

  • vystavování faktur koncovým zákazníkům
  • komunikace s koncovými zákazníky, dopravci,
  • komunikace s dodavateli ohledně dopravy, termínů a kompletace zakázek
  • tvorbu jednoduchých cenových nabídek dle ceníku
  • spolupráce na evidenci skladových zásob a vyskladňování, na objednávání a doplňování skladového sortimentu
  • spolupráce na evidenci aut, nářadí a dalšího majetku

Požadujeme:

  • vzdělání min. SŠ
  • vhodné i pro absolventy
  • uživatelská znalost práce na PC
  • praxe v účetním programu (Money, Pohoda nebo jiný) výhodou
  • praxe v obchodním oddělení nebo logistice výhodou
  • Angličtina výhodou

Nabízíme:

  • služební telefon i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • MULTISPORT karta
  • práci ve stabilním mladém týmu
  • možnost nástupu ihned
  • Lokalita: Popůvky u Brna

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu h.novotna@jobscontact.cz.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.