IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Obchodní manažer s NJ pro export (od 45.000 Kč)

Do stabilní české společnosti s tradicí hledáme zkušené obchodní manažery, kteří rozumí zahraničnímu trhu, jsou technicky zdatní, mají výbornou němčinu a hledají motivující prostředí, přátelské kolegy a zajímavý produkt, který je radost prodávat!

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí na německém trhu
  • rozvoj stávajících obchodních vztahů
  • vedení obchodních jednání a vyjednávání podmínek
  • příprava nabídek a kalkulací
  • spolupráce v rámci společnosti
  • pravidelné zahraniční cesty

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let
  • zkušenost s akvizicemi a vedením obchodních jednání
  • znalost oblasti zahraničního obchodu
  • NJ: komunikativní (technická výhodou)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • osobní automobil i k osobním účelům
  • provize z prodeje
  • pravidelné roční prémie ze ziskovosti
  • 5 týdnů dovolené
  • vlastní organizace pracovní náplně
  • příspěvek na stravování

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu b.chaloupkova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Nabídka je vhodná také pro kandidáty na pozici manažer, obchodník, manager, sales manager, key account manager, obchodní manažer, obchodní zástupce se znalostí obchod, ekonomika, výroba, strojírenství, němčina, angličtina, prodej, zahraničí, export, německý trh.