IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

C# Programátor - webové technologie (30 - 50,000)

Jsme brněnská firma, ale pracujeme i pro klienty od Curychu po Bratislavu. Jsme tým kreativců, webdesignerů, vývojářů a projektových manažerů. K práci používáme vymakaný a ověřený způsob práce. Tvoříme weby na míru, navrhujeme jejich struktury, webdesign i funkční prvky. Vyvíjíme weby, díky kterým se návštěvníci stávají zákazníky našich klientů. Tvoříme smysluplné texty a vdechujeme webům život pomocí fotek i videí. Bez nich a kvalitního obsahu se moderní webdesign neobejde.

Hledáme vývojáře v C#/.NET s přesahem do webových technologií, který bude mít chuť vytvářet nápaditá řešení a mít možnost každou výzvu řešit po svém. Práce při škole nebo na plný úvazek u nás čeká na začínající i zkušenější developery.

Náplň práce:

  • Integrace platformy našich zákazníků s firemními ERP a dalšími systémy třetích stran, které naši klienti běžně využívají.
  • Customizaci e-commerce řešení, které navrhnou vaši kolegové.
  • Vlastní projekty, které budete řešit přímo s projektovým manažerem a dalšími vývojáři.
  • Práci na velkých portálech a e-shopech
  • Místo v týmu 13 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete.

Čím nás určitě zaujmete:

  • Pokročilými znalostmi C# na platformě ASP.NET, na které stojí veškerá naše práce spojená s vývojem webů.
  • Zkušenostmi s SQL a orientací v práci s databázemi.
  • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
  • Analytickým a koncepčním myšlením, abyste ten matrix okolo snadno prokoukli.

Nabízíme:

  • Nabízíme férovou nástupní mzdu, její postupný růst.
  • Řadu benefitů - firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu.
  • Aby se nám dobře pracovalo, nebojíme se práce z domu. Po zapracování není problém si domluvit homeoffice ze dne na den, když čekáte opraváře, jste nachlazení nebo se vám zkrátka v klidu domova lépe pracuje.
  • Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat a učit se od zkušenějších kolegů z oborů.
  • Rychle si zvyknete i na kvalitní kávu, úterní snídaně ve firmě a PlayStation dostupný po celý den.

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu k.vybihalova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.