IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Tester interních aplikací (man/auto) - (27 - 37.000 Kč)

„Nehledíme na roky praxe, zajímají nás reálné dovednosti“ – to je nyní naše heslo. Pokud věříš, že máš všechny potřebné znalosti, rádi si tě vyzkoušíme. Jsme středně velká česká firma s dlouholetou tradicí. Vyvíjíme na poli identifikačních systémů, zákazníkům poskytujeme komplexní řešení od návrhu, přes realizaci po zavedení a dlouhodobou podporu.

Náplň práce:

  • manuální testování identifikačního systému
  • správa a vývoj automatických testů v IBM Rational Robot
  • vytváření testovacích scénářů
  • spolupráce se zkušenějším kolegou
  • technologie: MS Windows, MS SQL, IBM Rational Robot , aplikace psané v C#

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru IT či jiný relevantní
  • zkušenost s testováním
  • dobrá znalost MS Windows
  • znalost databází, MS SQL
  • zkušenost s tvorbou test case
  • výhodou: základy programování, skriptování

Nabízíme:

  • ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • odměny za výkon
  • bonusy, 13.plat
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované kurzy angličtiny
  • firemní notebook, mobil
  • teambuildingové aktivity
  • občerstvení na pracovišti

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu k.kufova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.