IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Java vývojář aplikací pro zdravotnictví (60-80.000 Kč)

Jedna z nejúspěšnějších softwarových společností v ČR hledá do svého týmu nového kolegu. Podílet se budete na vývoji multiplatformních webových aplikací pro zdravotnictví určených pro běžné počítače i specializovaný hardware. Tyto aplikace pomáhají nemocnicím po celé ČR efektivně pracovat se zdravotními údaji svých pacientů a s údaji o průběhu léčby.

Náplň práce:

  • vývoj zdravotnických webových systémů
  • rozvoj a údržba stávajících systémů
  • návrh jednotlivých součástí aplikací
  • práce na efektivním a optimálním kódu
  • spolupráce při ladění a testování systémů
  • komunikace s týmem zkušených vývojářů

Požadujeme:

  • alespoň SŠ vzdělání v oboru IT nebo souvisejícím
  • zkušenost s programováním v jazyce Java
  • znalost frameworku Spring (Spring Core, IoC)
  • znalost jazyka SQL
  • výhodou zkušenost nebo ochota učit se JPA/Hibernate
  • výhodou zkušenost nebo ochota pracovat s frontend technologiemi (GWT)
  • výhodou zkušenost s komunikací pomocí webových služeb (REST API)

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • firemní mobil a notebook
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis v CZ/AJ ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu p.dvorak@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Pokud hledáte spíše juniornější pozici, podívejte se na naše další inzeráty nebo na web níže.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Naleznete zde obdobné pozice jako je developer, vývojář, systémový inženýr, engineer, programátor, programmer a také práci s technologiemi jako jsou: oop, perl, bash, python, c++, php, qt, java, j2ee, j2se, netbeans, jstl, spring, hibernate, xml, uml, opengl, javascript, jquery, ajax, ext js, mysql, nette, zend, html, css, oracle, unix, netbeans, visualstudio.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vídeňská 223/1, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

60000-80000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost delšího neplaceného volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontakt

Petr Dvořák
Telefon: +420 720 051 969