IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

C++ 3D application engineer, VŠ, AJ (30-50.000 Kč)

Hledáme schopné vývojáře C++ s grafickým engiinem v jádru srdce. Pokud se zajímáš o rendering, baví tě 3D modely nebo třeba analýza a zpracování obrazu či počítačové vidění, máme pro tebe zajímavou nabídku. Vyvíjíme užitečný interaktivní 3D grafický software pro účely medicíny. Máme reálná data, doktory jako zákazníky. Chceš-li dělat něco, co má opravdu smysl a máš sám co nabídnout, rádi se s tebou potkáme.

Náplň práce:

  • vývoj 3D interaktivní aplikace do zdravotnictví
  • máme 2 vlajkové 3D vizualizační projekty, kam se budeš hodit, záleží na tvém zaměření
  • zpracování nových požadavků a rozšíření, návrh a implementace
  • práce na user-friendly interface
  • příležitost sáhnout si na výzkum
  • Technologie: C++ 11 a 14, Win, Visual Studio, Qt, OpenGL, Git, Python

Požadujeme:

  • VŠ obor informatiky
  • praktická zkušenost s vývojem grafických aplikací
  • znalost C++ (STL, návrhové vzory)
  • angličtina minimálně na úrovni porozumění odborného textu
  • výhodou: zkušenost s OpenGL, OpenCV, knihovna Qt či OpenSceneGraph a další
  • výhodou: python

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • homeoffice
  • moderní prostory v centru výzkumu
  • práce na specifickém projektu
  • výhody malé firmy – vše se dá domluvit
  • možnost zkráceného úvazku

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu m.rysava@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.