IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Mzdová účetní ve výrobní firmě (28.-30.000 Kč)

Máte za sebou už pár let zkušeností v mzdovém účetnictví? Zůstává za Vámi bezchybně odvedená práce a pečlivost je Vaše druhé jméno? Pak jste člověk, kterého hledáme! Jestli jste ke všemu nasbírali své zkušenosti v prostředí výrobní firmy a umíte se SAPem, pak budete naše superstar!

Náplň práce:

  • zpracování mzdové agendy pro výrobní společnost o cca 200 zaměstnancích
  • vystavování platebních příkazů ke mzdám, zákonných odvodů a daní
  • roční zúčtování daní
  • sledování legislativním změn a jejich aplikace
  • tvorba reportů, statistik

Požadujeme:

  • praxe na pozici mzdové účetní
  • velmi dobrá orientace v patřičné legislativě
  • zkušenost se zpracováním většího objemu mezd
  • výhodou znalost systému SAP
  • MS Office – na pokročilé úrovni
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky nebo dotované stravování ve firmě
  • vstupenky na sportovní události
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • finanční bonusy za odpracovanou dobu
  • firemní akce
  • lokalita: Vyškov

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu i.matajova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.