IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Web Developer, Kóder a Grafik v jedné osobě! (25 - 40.000 Kč

Máš chuť konečně využít svou kreativitu? Těšíš se na příležitost, kdy budeš tvořit praktické a velmi líbivé weby pro širokou škálu herních systémů? Kódování tě prostě baví? S radostí se navíc budeš podílet na komplexním vývoji webů? Pokud ano, pojď se přidat do našeho týmu!

Náplň práce:

  • tvorba webového designu širokého online systému pro herní systémy
  • kódování jako příjemná všední záležitost
  • vytváření praktického a líbivého webu
  • spolupráce při vývoji UI pro desktopové, mobilní weby
  • podílení se na realizaci zahraničních zakázek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelné znalosti a praxe HTML/CSS na odlišných platformách
  • znalost vývoje layoutu přístupem mobileFirst
  • ovládat umění tvorby nákresu ve Photoshopu (pro HTML, CSS, JS)
  • kouzlení s frameworkem Bootstrap
  • cit pro drobnosti a přesnost jednoho bodu
  • odvahu pro kreativnost
  • výhodou zkušenosti s JavaScriptem
  • výhodou základy magické knihovny jQuery

Nabízíme:

  • máš důvod chodit do práce? nabízíme za práci pravidelnou odměnu
  • máš tah na branku? máme prémie za dokončení projektů
  • jsi sova nebo ranní ptáče? máme flexibilní pracovní dobu
  • cítíš se pod psa? máme možnost HO
  • nevaříš si? máme stravenky
  • telefonuješ? máme firemní SIM i pro rodinu a služební telefon i pro soukromé použití
  • lyžuješ? máme akce na permice a ubytování
  • jsi týmový hráč? máme teambuilding akce (laser game, lan party, stolní hry, vinné akce apod.)
  • komunikuješ často? máme open office podle týmů
  • chceš to mít potvrzené? nabízíme certifikace
  • toužíš se dále vzdělávat? máme školení
  • přítelkyně ráda květiny? máme slevy
  • dojíždíš vozem? máme místo pro vozidlo v okolí
  • zvyklý na quick-snack? mám svačinky i sladkosti
  • sportuješ? máme sprchu

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu k.kufova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.