IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Product Owner - Economy software

Do firmy s dlouholetou tradicí vývoje ekonomického a účetnického software hledáme člověka, který má přehled na tomto trhu a má technologický background, abychom mu svěřili náš produkt, který již vyhrál několik ocenění. Doufáme, že nyní ho někdo vyvede až ke hvězdám...

Náplň práce:

  • Rozvoj a stanovování směru vývoje SW produktu
  • Určování priorit pro vývoj, stanovení roadmap
  • Definice a přizpůsobení produktových změn a zákaznických úprav
  • Analýza a vyhodnocení tržních dat
  • Přímá komunikace se zákazníky
  • Monitorování trhu a konkurence - novinky týkající se účetnických systémů a IT technologií
  • Komunikace s týmy napříč firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v IT nebo Ekonomii nebo relevantní
  • Přehled mezi fakturačními nástroji
  • Zájem o technologické trendy v IT a v online službách
  • Schopnost vyhodnocení dat a jejich aplikace na současnou situaci
  • E-commerce a B2B nejsou pro Vás cizím pojmem
  • Zkušenosti se SME segmentem
  • Komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědnost
  • Aj na úrovni ústní komunikace

Nabízíme:

  • Plat odpovídající znalostem / zkušenostem
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Cafeteria
  • Možnost týdne dovolené navíc v rámci Cafeteria
  • Příspěvek na stravování / stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Karta Multisport
  • Parkování před budovou
  • Profesní školení
  • Firemní akce
  • Práce v mladém kolektivu, neformální prostředí
  • Práce ve středně velké stabilní společnosti
  • Příspěvek na kurz angličtiny přímo ve firmě
  • Lokalita: Brno-střed

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu j.stastna@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.