IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

C++ vývojář CAD - junior i senior - (30-50.000 Kč)

Zajímá vás grafika do hloubky tak hluboké, že rozumíte matematice a kódu, který se za tím skrývá? Co víc, umíte ho i psát? V tom případě smekám. Mám tu pro Vás unikátní nabídku, práce na vývoji komponent nebo uživatelského rozhraní jednoho z nejznámějších 3D modelačních a výpočtových nástrojů – věhlasný CAD! Mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy hledá nové členy týmu, kterým v žilách koluje místo krve objektové C++.

Náplň práce:

Tým 1 - vývoj nových komponet pro CAD

  • pravidelná komunikace s analytiky (vstupy pro vývoj)
  • optimalizace / refaktoring kódu, bug fixing
  • úzká spolupráce s týmem testerů
  • pravidelné SCRUM meetingy v AJ, komunikace s ostatními členy mezinárodního týmu
  • zaškolení do nástroje Enterprise Architect

Tým 2 - vývoj GUI

  • 100% zaměření na vývoj nové generace uživatelského rozhraní
  • komunikace s kolegy a UX designérem ze zahraničí (Evropa)
  • rozšiřování znalostí OpenGl

Požadujeme:

Společné:

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • velmi dobrá znalost C++ (OOP)
  • angličtina na komunikativní úrovni (meetingy, komunikace s týmy)

Pro Tým 1 - vývoj nových komponet pro CAD

  • výhodou - znalost některé knihovny: MFC, ATL, STL, COM
  • výhodou - znalost numerické matematiky nejlépe FEM (metoda konečných prvků)
  • výhodou - znalost návrhových diagramů (UML)
  • výhodou - vztah ke grafice a designu

Pro Tým 2 - vývoj GUI

  • znalost Qt
  • vztah ke grefice a designu
  • výhodou - znalost OpenGL
  • výhodou - znalost BCG či QML

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • home-office (ze začátku 3+2 po zkušební době 2+3)
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie
  • sickdays
  • inovation days
  • notebook

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu m.rysava@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.