IS/IT
Elektrotechnika
Strojírenství
Automotive
Dělnické profese
Výroba
Obchod
Nákup/Prodej
Vyhledávání

Materiálová účetní s AJ (28 - 35.000 Kč)

Mezinárodní společnost orientující se na elektromotory hledá do svého týmu spolupracovnici na pozici Účetní. Pokud splňujete dané požadavky, tak se nám neváhejte ozvat!

Náplň práce:

  • likvidace, evidence a kontrola přijatých dodavatelských faktur za materiál
  • zpracování podkladů k dohadům (nevyfakturované dodávky, materiál na cestě, interních dokladů)
  • konsolidace účtů
  • archivace faktur
  • aktivní řešení problémových dodavatelských faktur s dodavateli
  • práce v systému Oracle
  • zodpovědnost za týdenní a měsíční reporting materiálových faktur
  • kontrola sald dodavatelských účtů

Požadujeme:

  • znalost české účetní legislativy, orientace v daňové problematice, zejména v DPH
  • výhodou praxe na obdobné pozici (i brigádně)
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (v mluvené i psané podobě)

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • noteboo, telefon
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občerstvení na pracovišti

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu l.henzlova@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/ např. účetní, personalista, finanční účetní, back office, mzdová účetní.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

28000-35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontakt

Lenka Henzlová
Křenová 71
603 00  Brno
Česká republika
Telefon: 720 077 356